Tani hostel w centrum

Nazwa Firmy: Mish Mash Hostel
WWW: http://mishmashhostel.com/
NIP 7971883649
Adres Nowogrodzka 42
Miejscowość Warszawa
Kod pocztowy 00-695
Telefon 512 951 446

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Opis:

Każdorazowy wyjazd do miasta, w którym nie ma się rodziny, wiąże się ze znalezieniem noclegu. O ile w Warszawie nie trudno o jego znalezienie, tak o znalezienie takiego, który będzie się znajdował w centrum, a dodatkowo nie opróżni całkowicie portfela już znacznie trudniej. Trudniej, nie oznacza jednak niemożliwie! 

Old Town to warszawski hostel Mish Mash w centrum, który oferuje niezwykle tanio wynajęcie pokoju na doby. Co więcej, Mish Mash posiada także hostel przy ulicy Nowogrodzkiej, która także stanowi ścisłe centrum stolicy. Niezależnie od tego, na który z hosteli się zdecydujesz, możesz mieć pewność, że po całym dniu zwiedzania nie czeka Cię przeprawa przez całe miasto, by w spokoju odpocząć w hostelowym pokoju.  Warto także nadmienić, że hostele oferują niezwykle atrakcyjne ceny, bardzo konkurencyjne względem rynku, za naprawdę wysoki standard. Przekonaj się sam! 

Data dodania: 21-12-2017Roxana dodał komentarz 2018-07-12 11:29:14 Ocena 3

W Mish Mash Hostel miałej już niejednokrotnie przyjemność gościć. Tani hostel w centrum sprawdza się rewelacyjnie, mięzy innymi ze względu na lokalizację.


Firmy w pobliżu