Skład budowlany łódź • Mat-Bud Sp. z o.o. Sp. k.

Nazwa Firmy: Mat-Bud Sp. z o.o. Sp. k.
WWW: https://matbud-torun.pl/
NIP
Adres Leśna 5
Miejscowość Rozgarty
Kod pocztowy 87-134
Telefon 56 674-30-20

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Opis:

Poszukiwania materiałów budowlanych, potrzebnych do budowy powinieneś z pewnością rozpocząć od przyjrzenia się ofercie sklepu MAT-BUD.  Jest to skład budowlany w Łodzi, który w odróżnieniu od konkurencji oferuje niskie ceny, szeroki wybór, znane marki i świetną obsługę jednocześnie. Przekonaj się sam, dlaczego firmie MAT-BUD zaufało już tak dużo osób! 

Przedsiębiorstwo to z powodzeniem łączy najbardziej pożądane przez klientów aspekty - cenę, obsługę i wybór! Stale utrzymywany poziom pozwolił na otrzymanie tytułu lidera w swojej branży! Jako wieloletni dystrybutor znanych marek oferują oni najatrakcyjniejsze na rynku ceny za produkty najwyższej jakości! Warto wspomnieć także o obsłudze składu, która oferuje swoją pomoc i wiedzę w razie wątpliwości czy problemów! Z pewnością nie znajdziesz lepszego miejsca na zakup materiałów budowlanych niż MAT-BUD! 

Data dodania: 23-12-2017Malwina Czerwińska dodał komentarz 2018-07-12 11:29:14 Ocena 3

Ja z mężem byliście w składzie budowlanym MATBUD by zakupić materiały stricte budowlane do wybudowania obok naszego domu małej altanki. I wszystko tam zakupiliśmy. Lubimy takie zakupy!


Firmy w pobliżu