Prawnik podatkowy Warszawa - Ziobrowski Tax & Law

Nazwa Firmy: Ziobrowski Tax & Law
WWW: https://jztl.pl/
NIP 7542732542
Adres Plac Grzybowski 10
Miejscowość Warszawa
Kod pocztowy 00-104
Telefon 601813339

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Opis:

Sprawdzona kancelaria adwokacka, której domeną jest prawo gospodarcze, to sposób na skuteczne rozwiązanie Twoich problemów prawnych. Doświadczenie, rzetelność administracyjna oraz biegłość w interpretacji i implementowaniu przepisów legislacyjnych w kluczowy sposób wzmacniają szanse na rozwiązanie spraw z korzyścią dla klienta.

Jeśli interesuje Cię doświadczony prawnik podatkowy  w Warszawie, sprawdź ofertę którejś z wielu kancelarii np. Ziobrowski Tax&Law.  Dysponuje ona zespołem specjalistów  o wysokich kompetencjach merytorycznych i pasji do prawa, którzy zawsze wnikliwie rozpatrują sprawę i są do dyspozycji klienta, nadając priorytet jego interesom.

Kancelaria zajmuje się m.in. przygotowywaniem, opiniowaniem i negocjowaniem umów, tworzeniem dokumentów i analiz prawnych. Oferuje pomoc w optymalizacji rozwiązań, zakładaniu lub likwidacji działalności, a także prowadzenie sporów sądowych, windykacje należności i reprezentowanie wierzycieli lub dłużników w toku postępowań upadłościowych.

Data dodania: 04-04-2020
Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Firmy w pobliżu