Smaczki dla psa

Nazwa Firmy: PSIA KUCHNIA sp. z o.o.
WWW: https://psiacha.pl
NIP
Adres Grunwaldzka 9
Miejscowość Swarzędz
Kod pocztowy 62-020
Telefon 570 140 070

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Opis:

Sposobów na motywowanie czworonoga podczas treningów jest naprawdę wiele, a za najpopularniejszy uznaje się nagradzanie za pomocą niewielkich smaczków. Obecnie ich wybór jest na tyle szeroki, że każdy zainteresowany z pewnością znajdzie coś dla siebie. Podczas poszukiwania tego typu produktów nie należy kierować się wyłącznie najniższą ceną, gdyż o wiele ważniejsza jest jakość oraz skład. Wszystkie osoby poszukujące zdrowych i jednocześnie smacznych przekąsek powinny wejść na stronę psiacha.pl. Jest to adres firmy sprzedającej smaczki dla psa doceniane przez coraz większą grupę klientów.

Część właścicieli nagradza czworonogi domowym jedzeniem, jednak nie zawsze jest to dobrym rozwiązaniem, ponieważ bywa  ono kaloryczne, co prowadzi do powstawania nadwagi. Ponadto niektóre produkty spożywcze są szkodliwe dla zdrowia psów, a mowa tu między innymi o:

  • czekoladzie,
  • winogronach,
  • rodzynkach,
  • cebuli.

Szacuje się, że smaczki powinny dostarczać nie więcej niż 10% lub 15% dawki potrzebnej energii w ciągu doby. Zainteresowani mogą wybierać spośród przekąsek mięsnych lub warzywno-owocowych.

Data dodania: 02-05-2020
Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Firmy w pobliżu