Ocieplenie scian od srodka • Naturalne Izolacje - Ocieplanie Domów

Nazwa Firmy: Naturalne Izolacje - Ocieplanie Domów
WWW: http://naturalne-izolacje.pl/
NIP -
Adres Papiernia 8
Miejscowość Ustroń
Kod pocztowy 43-450
Telefon +48 796 434 674

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Opis:

W Polsce coraz większym zainteresowaniem cieszą się tak zwane domy szkieletowe. Wykonane z drewnianej konstrukcji, są dużo bardziej ekonomiczne oraz szybciej się je stawia, niż standardowe budynki postawione tradycyjną techniką murarską. Tego typu budownictwo posiada także nowoczesne możliwości w zakresie ocieplania, dopasowane do zapotrzebowań materiałów, z których dom został wybudowany oraz ich możliwości wymiany ciepła i wilgoci.

Istotną kwestią jest przede wszystkim ocieplenie ścian od środka, które zapewni odpowiednią dyfuzję i pozwoli drewnianej konstrukcji niejako odpychać od siebie wilgoć. Pozwoli to na bezpieczne użytkowanie domu przez długi czas, bez konieczności wymiany elementów z drewna oraz zapobiegnie rozwojowi szkodliwych dla zdrowia pleśni i grzybów. 

Dobrą opcją jest ocieplenie ścian za pomocą izolacji celulozowej. To ekologiczne oraz ekonomiczne rozwiązanie, które można znaleźć w ofercie na stronie naturalne-izolacje.pl. Zapewni odpowiedni stopień dyfuzji pomiędzy wnętrzem budunku, a jego zewnętrzną strefą, pozwoli także na utrzymanie ciepła zimą oraz chłodu latem.

Data dodania: 09-05-2020
Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Firmy w pobliżu