Facebook strona firmowa - https://www.cleveragency.pl/

Nazwa Firmy: CleverAgency Przemysław Korszeń
WWW: https://www.cleveragency.pl/
NIP 8561672646
Adres Karpia 21a
Miejscowość Poznań
Kod pocztowy 61-619
Telefon 731 987 000

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Opis:

Domeną Agencji Interaktywnej CleverAgency jest pomoc klientowi w efektywnym wypromowaniu jego biznesu w sieci. Jej kadra może zaproponować szereg przydatnych narzędzi, takich jak stworzenie fanpage'a na serwisie Facebook, strona firmowa czy blog, a także wesprzeć przedsiębiorcę w ich obsłudze.

Pracownicy agencji doskonale orientują się w wymaganiach rynkowych i umiejętnie wykorzystują dostępne możliwości socjotechniczne, aby wypromować działalność swojego klienta i dotrzeć z przekazem do odpowiedniej grupy odbiorców. Polecają swoje usługi jako sposób na znaczną oszczędność czasu, gdyż promocja firmy w sieci i obsługa portali społecznościowych może zająć go sporo każdego dnia. 

Agencja stale poszukuje nowych rozwiązań, które można zastosować jako metodę marketingu. Zaprasza klientów do kontaktu i przedstawienia swoich oczekiwań. Doświadczona kadra jest w stanie przygotować i zaprezentować przedsiębiorcy personalizowaną ofertę, dostosowaną do rodzaju i zasięgu prowadzonego przez niego biznesu.

Data dodania: 07-02-2022
Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Firmy w pobliżu