Radaway - poprostulazienki.pl

Nazwa Firmy: poprostulazienki.pl
WWW: https://poprostulazienki.pl
NIP
Adres Gdańska 33d
Miejscowość Chojnice
Kod pocztowy 89-600
Telefon 515465568

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Opis:

Jeśli planujesz remont swojej łazienki lub jesteś w trakcie aranżacji nowo wybudowanego pomieszczenia, to oferta prezentowanego sklepu jest właśnie dla ciebie. W sklepie Poprostulazienki.pl znajdziesz wszystko to, czego oczekujesz od najlepszego sprzedawcy. Czekają na ciebie sprzęty wyjątkowej jakości oraz konsultanci, którzy chętnie doradzą przy wyborze optymalnego urządzenia. Oprócz tego możesz liczyć na wyjątkowo niskie ceny i ekspresową dostawę w ciągu kilku dni roboczych. 

Wielu klientów nie dysponuje dużym metrażem pomieszczeń sanitarnych, dlatego sięgają oni zwykle po kabiny prysznicowe. Nie zajmują one wiele miejsce i pozwalają umieścić w łazience inne niezbędne sprzęty. 

Wśród producentów kabin prysznicowych i brodzików jest firma Radaway. Oferuje ona swoim odbiorcom tradycyjne kabiny półokrągłe, jak i nowoczesne kabiny prostokątne. Kupujący mogą wybierać spośród różnych grubości i wybarwień szkła. W wielu zestawach znajdują się brodziki oraz panele natryskowe z relaksującym hydromasażem. 

Data dodania: 08-02-2022
Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Firmy w pobliżu