Przewozy autokarowe poznań - https://nawrocki.info.pl/

Nazwa Firmy: NAWROCKI GROUP Sp. z o.o.
WWW: https://nawrocki.info.pl/
NIP 781-192-47-30
Adres Czarnkowska 7
Miejscowość Poznań
Kod pocztowy 60-419
Telefon 667-599-708

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Opis:

Flota autokarów, którymi dysponuje prezentowana firma, jest bardzo nowoczesna i pozwala jednocześnie przewieźć kilkaset osób. W ten sposób Nawrocki Group może obsługiwać imprezy targowe, wyjazdy integracyjne, czy szkolenia. Na firmowym parkingu znaleźć można między innymi turystyczne wersje autokarów marki Setra i Mercedes. Wszystkie są wyposażone w klimatyzację, monitory i lodówki. Fotele są bardzo wygodne, a przestrzeń pomiędzy siedzeniami pozwala na przybranie wygodnej pozycji w czasie podróży.

Przewozy autokarowe są realizowane z Poznania i wielu innych miast w Polsce. W okresie letnim warto zarezerwować odpowiedni pojazd z wyprzedzeniem. Wszystkie trasy są obsługiwane przez doświadczonych kierowców, którzy doskonale znają europejskie trasy. 

Ceny za przewozy są uzależnione od charakterystyki określonej trasy. Im jest ona dłuższa, tym stawka za kilometr jest niższa. Niemniej jednak na wysokość rozliczenia wpływają też koszty dodatkowe, takie jak na przykład przejazdy płatnymi odcinkami dróg. 

Data dodania: 10-10-2022
Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Firmy w pobliżu