Smak Dzieciństwa • Animator zabaw dla dzieci

Nazwa Firmy: Smak Dzieciństwa
WWW: https://smakdziecinstwa.eu/
NIP 7251932377
Adres Farysa 37b
Miejscowość Warszawa
Kod pocztowy 01-971
Telefon 503 060 497

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Opis:

Stworzenie jedynych w swoim rodzaju urodzin ukochanego dziecka to bardzo trudne wyzwanie, z którym nie każdy ma czas oraz energię się dzielić. Nic dziwnego - z miesiąca na miesiąc pojawiają się i znikają nowe mody, a rodzice mogą czuć się zniechęceni tą wielością możliwości. Która z nich będzie najlepsza pod względem logistycznym, a która najbardziej bezpieczna? Animator zabaw dla dzieci w Warszawie jest więc opcją, która może zainteresować każdego opiekuna.

Animator to postać wszechstronna, która doskonale wie, co jest dziś modne oraz co lubią dzieci. Potrafi nie tylko je rozbawić, ale także utrzymać ich uwagę na długi czas, zachęcić do wspólnej zabawy oraz stworzyć doskonała atmosferę do tego, by przeżyć najlepsze momenty w życiu małego człowieka.  Rodzice mogą być spokojni, bo z firmą Smak Dzieciństwa każda zabawa będzie dobra.

Data dodania: 10-09-2017Ula dodał komentarz 2018-07-12 11:29:14 Ocena 4

Smak Dzieciństwa przygotował i poprowadził przyjęcie urodzinowe dla mojej córki. Animator zabaw dla dzieci spisał się fenomenalnie. Córka do dziś wspomina zabawy z animatorem.


Firmy w pobliżu