Torebki z papieru z nadrukowanym logo

Nazwa Firmy: Silesiapak
WWW: https://silesiapak.pl/
NIP 6342450040
Adres Blachnickiego 9
Miejscowość Katowice
Kod pocztowy 40-175
Telefon 790 275 067

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Opis:

Torebki na zakupy z plastiku są przeżytkiem i każdy z nas musi zdawać sobie z tego sprawę. Coraz większą uwagę przywiązujemy przecież do tego, by działać w naszym życiu ekologicznie, gwarantować przy tym sobie oraz naszym dzieciom i wnukom, że świat, na którym żyjemy, będzie bezpieczniejszy. Plastikowa torebka kojarzy się więc źle. Na szczęście są alternatywy, dzięki którym nadal możemy zapewniać sobie komfort, przy jednoczesnej trosce o ekologię.

Firma Silesiapak proponuje swoim klientom torebki papierowe z nadrukiem, które można wykorzystywać dwojako. Z jednej strony to po prostu wygodny element do przenoszenia rzeczy, a z drugiej - fantastyczny nośnik reklamy, właśnie ze względu na nadrukowane logo. Wyobraź sobie, że dajesz swoim klientom albo kontrahentom pakiet ulotek oraz gadżetów w takiej torebce. Będą zachwyceni. Możesz poznać szczegóły tej propozycji na stronie torbyzlogo.pl. 

Data dodania: 25-08-2017ticklishmouse378 dodał komentarz 2020-06-26 14:39:27 Ocena 3

Torebki z nadrukiem w ich wykonaniu nie tylko są dobrze zaprojektowane, ale również solidnie wykonane. Ja stawiam na takie ekologiczne rozwiązania. :)


Firmy w pobliżu