Dieta catering Kraków - Smaczna Paczka

Nazwa Firmy: Smaczna Paczka
WWW: https://www.smacznapaczka.pl/
NIP
Adres Karłowicza 10
Miejscowość Katowice
Kod pocztowy 40-145
Telefon +48 533 135 134

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Opis:

Wiele młodych osób zwłaszcza mieszkających samotnie odżywia się bardzo źle, jadając po barach szybkiej obsługi lub rezygnując w ogóle z ciepłego posiłku na rzecz kanapek. Dość szybko odbija się to na ich zdrowiu, powodując różnego rodzaju zaburzenia pracy organizmu. Niektórzy cierpią na alergie i różnego typu nietolerancje pokarmowe, co jeszcze bardziej zniechęca ich do zdrowego odżywiania, gdyż trudno jest wybierać odpowiednie produkty z tak szerokiej oferty sklepów.

Niewiele osób wie, że nawet jeśli potrzebna im jest specjalistyczna dieta, catering w Krakowie jest dla nich osiągalny, a przygotowuje go i dostarcza firma smacznapaczka.pl. Jest to stosunkowo młoda, ale prężnie działająca firma, która wychodząc naprzeciw takim właśnie zabieganym ludziom, ułatwia im życie, przygotowując całodzienne posiłki. Dzięki doświadczonym kucharzom, dania rzadko się powtarzają, a posiłki są smaczne i urozmaicone.

Data dodania: 25-09-2017erisise dodał komentarz 2018-07-12 11:29:14 Ocena 4

Smaczna Paczka to przede wszystkim bardzo szeroka oferta zdrowych posiłków dietetycznych w cateringu dla firm. Rozsądne ceny i smaczne dania to duży plus.


Firmy w pobliżu