halenabale.pl - Gotowe hale magazynowe

Nazwa Firmy: Zakład Mechaniczny Progress
WWW: http://www.halenabale.pl
NIP 619-101-09-51
Adres Nowa Wieś Książęca 4a
Miejscowość Bralin
Kod pocztowy 63-640
Telefon

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Opis:

Przechowywanie to dla wielu rolników nie lada problem. I nie chodzi tutaj jedynie o przechowywanie plonów, bo na te rolnik zawsze znajdzie miejsce, ale przede wszystkim o odpowiednie przechowywanie maszyn rolniczych czy nawozów. Gotowe hale magazynowe to doskonałe rozwiązanie dla wielu osób uprawiających ziemię. Co jest w nich takiego niezwykłego z pewnością wie firma halenabale.pl, która od lat zajmuje się ich produkcją. Na szczęście nie kryje tego w tajemnicy.

Powyższa firma na swojej stronie internetowej podkreśla, że budowa wyprodukowanych przez nią hal, nie wymaga żadnych zezwoleń, które potrzebne są podczas tworzenia tradycyjnego magazynu. Poza tym postawienie tego rodzaju konstrukcji jest niezwykle łatwe i nie zajmuje wiele czasu. Dzięki temu rolnik już w dniu przyjazdu poszczególnych elementów, jest w stanie cieszyć się całym budynkiem. Tak,  hala zawsze budowana jest z modułów, co oznacza, że jej wielkość zależy tylko i wyłączeni od potrzeb rolnika i zamówienia, jakie złożył. 

Data dodania: 11-05-2019ertishine dodał komentarz 2019-10-08 15:12:40 Ocena 3

Uważam, że Progress to producent hali magazynowych, które nie tylko są solidne, ale również znakomicie spełniają swoją rolę. Jak dla mnie są w tym bardzo sprawni. Wejdźcie sobie na ich stronę www by poznać szczegóły oferty.


Firmy w pobliżu