Maszyny brother

Nazwa Firmy: Szyj po swojemu Konrad Mioduszewski
WWW: https://szyjposwojemu.pl
NIP 125-157-61-69
Adres Marii Rodziewiczówny 8
Miejscowość Tłuszcz
Kod pocztowy 05--24
Telefon 500 70 47 47

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Opis:

Firmę Brother założono w 1908 roku w japońskim Nagoi, ale od ponad kilkudziesięciu lat z jej wyjątkowej oferty korzystają bez przeszkód także Europejczycy. Zakres produktów jest bardzo szeroki i obejmuje między innymi drukarki, faksy i skanery, ale w sklepie internetowym szyjposwojemu.pl można zamówić także maszyny Brother służące do szycia.

Są one polecane zarówno początkującym, jak i bardziej zaawansowanym krawcom. Ich obsługa jest w dużej mierze intuicyjna i prosta, co na starcie przygody z obrabianiem materiału ma kolosalne znaczenie. Jednak błędem byłoby sądzić, że maszyny sprawdzą się jedynie w elementarnym, domowym zastosowaniu. Za ich pomocą można wykonać naprawdę wiele zaawansowanych przeróbek, a także szyć pod kątem dekoracji i mody. Pomaga w tym ogromna liczba dostępnych ściegów, między innymi ślepe, elastyczne, podwójne, owerlokowe czy zygzakowate i piórkowe.

Klient decydujący się na wybór akurat tej marki może liczyć na solidne wykonanie konstrukcji, a także wytrzymałość na lata. Doradcy ze wspomnianego sklepu internetowego oferują swoją pomoc przy wyborze idealnego modelu.

Data dodania: 21-08-2019
Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Firmy w pobliżu